K2 Auron Protectant

109,00 zł
Brutto
Wielkość opakowania
IlośćPłyn do zabezpieczania i konserwacji skóry K2 Auron Protectant w opłacalnej wersji 1L. Jest to dokładnie ten sam środek zabezpieczający, który jest zawarty w kompletnym zestawie K2 Auron.Płyn należy podawać z aplikatora piankowego.

K2 AURON PROTECTANT to środek zabezpieczający skórę przed przecieraniem i pękaniem. Zapobiega przed wchłanianiem potu z dłoni (w przypadku kierownic skórzanych). Pozostawia skórę matową oraz naturalnie lekko szorstką w dotyku. Zapewnia skórze miękkość i elastyczność. Zaleca się aplikację produktu za pomocą mikrofibry

Sposób użycia:

Przed nałożeniem środka zabezpieczającego należy przeprowadzić CZYSZCZENIE SKÓRY:

    Nałożyć piankę czyszczącą K2 AURON CLEANER na szczoteczkę a następnie kolistymi ruchami wyczyścić powierzchnię.
    Resztki pianki wraz z zabrudzeniami zebrać przy pomocy mikrofibry. Pozostawić do samoczynnego wyschnięcia.

ZABEZPIECZENIE / KONSERWACJA SKÓRY:

    Środek konserwujący K2 Protectant należy kłaść wyłącznie na wyczyszczoną wcześniej skórę przy pomocy K2 Auron Cleaner. Odwrócić mikrofibrę na druga suchą stronę delikatnie nasączyć ją środkiem K2 Auron Protectant i rozprowadzić cienką, równomierna warstwę po całej powierzchni skóry. Pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Środek zapewnia ochronę do 3 miesięcy. Pozostawia skórę matową oraz naturalnie szorstką w dotyku (jak w przypadku fabrycznie nowej skóry). Zapewnia skórze miękkość i elastyczność.
    Pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Środek zapewnia ochronę do 3 miesięcy. Pozostawia skórę matową oraz naturalnie szorstką w dotyku (jak w przypadku fabrycznie nowej skóry). Zapewnia skórze miękkość i elastyczność.

K2 Auron Cleaner skutecznie czyści każdą nawet najbardziej zabrudzoną skórę. Technika czyszczenia skóry przy pomocy szczoteczki umożliwia usunięcie zanieczyszczeń z rowków szwu.

K2 Auron Protectant zapewnia długotrwałą ochronę przed ścieraniem skóry, zwłaszcza w warunkach intensywnego użytkowania.

K2
G434

Opis

Przeznaczenie
Tapicerka skórzana